top of page
  • TM Stp

טיול גלישה לסרילנקה


כמובן שהפוסט קצת משוחד, הלו! אתם קוראים את הבלוג של סרף דיל. בכל אופן אספר קצת ובקצרה על התהליך שאת/ה הולכים לעבור יחד עם סרף דיל מנקודת מבטו של המטייל.

קראתם את הבלוג > התאהבתם > השארתם פרטים באתר > ועכשיו כל הסיפור באמת מתחיל.... צח/עומר התקשרו ואמרו "שלום מדבר צח/עומר מסרף דיל... " (ממקור ראשון - "כל שיחה היא מרגשת מחדש, כל שיחה שבה נכנס עוד אדם לעולם הגלישה ומעוניין לצאת לחוויה שלו אתנו, מרגש.")

השיחה כנראה תהיה תכליתית ולא ארוכה מדיי, את רוב הדברים שיאמרו כנראה לא תזכרו ב 5 דק' שאחרי השיחה וזו הסיבה שאת כל הפרטים תקבלו ישירות למייל, ומכאן מתקדמים, אז החבילה כוללת, כפי שצוין בשיחה: טיסות (עם/בלי גלשנים) העברות משדה התעופה, לינה (בדרגה שאתם בוחרים), ארוחות (גם את זה אתם בוחרים...), ליווי שבעצם משנה את כל פני הטיול (תחשבו על: גולש, ישראלי, מוסמך הדרכה בוינגייט, עם ניסיון של שנים באתר/בעיירת גלישה - אשר נמצא אתכם וכולו לטובתכם במהלך הטיול), בטיולים גדולים סרף דיל יוצאת עם צלמים מקצועיים ודואגת לכך שלכל מטייל תהיה מזכרת ראויה, אופס, שכחתי לספר על המתנה - כן כל מטייל הגולש עם סרף דיל מקבל במתנה מאתנו "שי" צנוע בשווי של מאות שקלים, שוברים (בילבונג, אולטרווייב ועוד), כובעים, מדבקות, חולצות וכו', (סתם פרט קטן שאולי שווה להזכיר)

הוא ישראלי שעף כמו ג'וליאן

אז לאחר שהבנו ממה מורכבת החבילה כל שנשאר הוא להשוות מחירים למתחרים, ולהחליט עם מי אתם יוצאים, נגיד והחלטתם שאת סרף דיל אתם רוצים? קדימה... את שמותיכם המלאים באנגלית אלינו אתם מעבירים ואנו מיד את הטיסה שלכם משריינים (ללא עלות למשך 24 שעות!) בום! תאריך היציאה הגיע > למטוס עולים > בבטן מרגישים שאנחנו מתרגשים לעוד הרפתקה מטורפת יוצאים (בראש מחשבים: שמש + גלים + פרות טרופיים + בגדי ים + חופים משגעים + מסיבות מטורפות (עם המון תיירות/ים) = טיולים משוגעים של סרף דילים) > והנה אנחנו ממריאים! > טסים > טסים > טסים > בום! נוחתים ההסעות כבר מחכות > המלווים כבר מתקתקים ואתם? צופים מתיישבים ונהנים בעוד כמספר שעות תהיו על הגלים המושלמים, החופים הזהובים עם שייק פרי מפרות טריים ועסיסיים.

הגענו לאתר, את החדרים מקבלים, למיטה נזרקים וקצת ישנים? לא! למים ישר רצים!! באנו בשביל הגלים :]

(מומלץ לנוח אחרי כל הדרך הארוכה שעברנו) ולכן דאגנו לכם לחדרים מפנקים עם מזגנים ותנאים מאוד נוחים שהרבה יותר טובים משאר המקומות פרט למלונות שבעיירה נמצאים אבל לא במרכז העניינים....

כמתחילים אתם הכי נהנים

בכל אופן, המתחילים עם המלווה הולכים, המתקדמים את הגלשן תופסים ואת הנהג מכוונים לעבר החופים הנפלאים שיש למקום הזה להציע. כמתחיל מומלץ לעשות את הקורס של "סרף דיל לנקה" העלות היא בדיחה ​​והתמורה היא אגדה, בסוף הקורס אנו מתחייבים לכך שלארץ ישראל אתם תחזרו גולשים!!

בערב יש לנו שלל אופציות לבילוי ממסיבות על החוף ועד ברים המארחים אמנים שונים מכל העולם זהו קיבוץ גלויות של גולשים אוסטרלים, קנדים, אירופאים וקצת אמריקאים (יש גם רוסיות וישראלים) אנחנו רעבים? כן! אז מה נאכל? המקום והמדינה סיגלה לעצמה טעמים מערביים טעימים ואיכותיים ממש כמו בבית > המבורגר > פיצה > פסטה > שניצל > שקשוקה > דגים ועוד ועוד ועוד.

מה אנחנו עוד רוצים? לאיזה חופשה אנחנו מכוונים? אנחנו חייבים להיות גולשים? לא! יש עוד המון מקומות לבקר בהם בסביבה, טיולי ספארי וג'יפים מגניבים ומאתגרים, טיולי דייג, רביצה בחופים, יוגה והמון שקט לנפש... חופשה... מושלמת... וכך יעברו להם הימים כמו שאתם בטח מבינים מדובר בניתוק מהעולם וחיבור לאני האמיתי שלך במהלך השהייה בעיירת הגלישה, תחושה שאופפת עיירות גלישה ולא בכדי, זהו החופש המושלם.

ועכשיו חוזרים לארץ, את החוויות מנסים להעביר, לצערנו אתם לא תצליחו, צריכים להיות שם כדיי להבין :]

אבל זה שווה ניסיון, החוויה עם סרף דיל היא שונה, ההיכרות היא חזקה והיחס באתר עצמו מעולה, לא הולכים לאיבוד ותמיד יש מענה לבעיות שצצות, לא אזכיר את הפן הבטיחותי כי המאמר קליל וכייפי אבל ניתן להסיק שאתם בידיים טובות. החוויה לא עברה במלואה מטבע הדברים,הנה לכם טעימה קטנה, מקווים לראותכם אתנו בטיולים הבאים (היוצאים כל השנה בהתאם לעונות) ולכו תדעו, אולי נאתר גם אתכם לצוות המלווים והמדריכים המובילים שלנו.

מכונה שמייצרת פסיי גלים באוקיינוס ההודי

915 views0 comments
bottom of page